PLATINUM MENU part ja kalkun 375g

4.51

PLATINUM MENU märgtoit värske pardiliha ja kalkuniga

  • 83% värsket liha
  • 0% vett
  • 67% lihamahla
  • 100% maitset
Eeldatav kättetoimetamise aeg: 2-5 tööpäeva Tootekood: PLATINUMMENUDUCKTURKEY Kategooriad: , ,

PLATINUM MENU pardi- ja kalkunilihaga sisaldab vaid kvaliteetseid, ka inimtoidus kasutatavaid koostisosasid:

  • Värske pardiliha (42%), värske kalkuniliha (41%)
  • Naturaalsete antioksüdantide poolest rikkad juurviljad
  • Värskes lihas sisalduvad õlid ja rasvad, mis tagavad optimaalse rasvade tasakaalu

Kõrge kvaliteediga koeratoidu puhul pole olulised üksnes koostisained, oluline on ka toitaineid säilitav valmistamisviis! Oleme PLATINUM MENU pakendamisel valinud uuendusliku tee. Nii tetrapakendis kui ka 100 g topsides küpseb toit õrnalt omas lihamahlas. Tänu spetsiaalsele pakendusviisile säiluvad toidus lühikese valmistusaja juures vajalikud toitained ja vitamiinid. Õrna küpsetamisviisi eeliseks õhukeses tetrapakendis on ka see, et vastupidiselt tavalisele koeratoidule, ei küpsetata toitu konservpurgi äärtes üle. PLATINUM MENU märgtoit on läbinisti mahlane ja maitsev!

Vastupidiselt paljudele teistele märgtoitudele, mis sisaldavad kuni 80% vett (madala toiteväärtusega), ei lisata PLATINUM toidule vett. PLATINUM niiskuse sisaldus tuleneb ainult värskest lihast ja kalast ning köögivilja mahladest. PLATINUM sisaldab kõiki olulisi toitaineid, lisaks on märgtoidu koostisained oma loomulikus olekus, lahjendamata. Täisväärtuslike toitainetega kergesti seeditav PLATINUM MENU toit garanteerib koerale tervisliku elu!

KOOSTIS:

Värske pardiliha (42%), värske kalkuniliha (41%), kuivatatud õllepärm, kuivatatud köögiviljad (brokoli, porgand, porrulauk), herned, lõheõli, oliiviõli.

PLATINUM kasutab vaid kvaliteetseid koostisosi vältides lõikejääke, atraktante, maitseaineid, maitsetugevdajaid, värv- ja lõhnaaineid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS:

Toorvalk 14,6%, toorõlid ja -rasvad 9,9%, toortuhk 2,9%, toorkiud 0,48%, kaltsium 0,95%,  fosfor 0,54%, niiskus (naturaalne sisaldus, puhas lihamahl) 67%.

LISAAINEID KG KOHTA:

Vitamiinid: vitamiin D3 (3a671) 480 RÜ, vitamiin E (3a700) 60 mg.

Mikroelemendid: vask (3b405) 1 mg, tsink (3b603) 15 mg, seleen (3b801) 0,03 mg.

Esita küsimus