Pi-Pi Bent Deluxe Clean Cotton kassiliiv 5kg

9.05

Pi-Pi-Bent Deluxe Super Premium puuvilla lõhnaga kassiliiva graanulid.

Laos saadaval : 78 Täna ostetud : 0

78 laos

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 31.05.2023 Tootekood: 9645 Kategooriad: , ,

Pi-Pi Bent Deluxe Clean Cotton superklassi bentoniidist kassiliiv puuvilla lõhnaga. Vedelikuga kokkupuutel tuleb esile puuvilla soe ja naturaalne lõhn ning koos graanulite spetsiaalsete imavate omadustega blokeerib ja kõrvaldab tekkinud ebameeldivad lõhnad. 

  • Eriti tugevad graanulid – Spetsiaalselt valitud optimaalne graanuli suurus tagab eriti tugeva ja stabiilse struktuuriga tükikeste moodustumise.
  • Kiire toime – Loodusliku bentoniidi ainulaadne struktuur tagab eriti kiire niiskuse imendumise.
  • Tolmuvaba – Eriline tehnoloogiline lahendus tagab tolmuvabaduse ja puhtuse.
  • Unusta ebameeldiv lõhn – Bentoniidi kõrgete imamisomaduste tõttu kõrvaldavad graanulid tõhusalt kasti ebameeldiva lõhna ja säilitavad teie kodus mõnusa ja puhta õhkkonna.
  • Omab ökoloogilist sertifikaati.

Pi-Pi Bent Deluxe seeria liivad on valmistatud Siberist pärit keskkonnasõbralikust bentoniitsavist. Lihtne ja ökonoomne kasutada. Imab tõhusalt niiskust, neutraliseerib ebameeldiva lõhna ja takistab bakterite kasvu. Spetsiaalselt valitud graanulid moodustavad tugevaid tükke, ei jää karvkatte külge ja on ohutu kassikäppadele. Kõik selle seeria täiteained läbivad desinfitseerimiseks kõrgtemperatuurilise töötlemise ning samuti täiendava tolmutamisprotsessi graanulite puhastamiseks üleliigsest tolmust.

Koostis
Looduslik bentoniitsavi, silikageeli graanulid, parfüüm.

Kaal 5.000 kg
Bränd

EAN

4630001800857

Toote kõrgus

245.000

Toote laius

105.000

Toote pikkus

280.000

Esita küsimus