Pi-Pi Bent Deluxe Classic kassiliiv 5kg

8.38

Pi-Pi-Bent Deluxe Super Premium lõhnavabad kassiliiva graanulid.

Laos saadaval : 117 Täna ostetud : 0

117 laos

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 01.03.2024 Tootekood: 9644 Kategooriad: , ,

Pi-Pi Bent Deluxe Classic on lõhnavaba, väikeste graanulitega ja meeldib kõikidele kassidele, kes eelistavad liivakasti külastades pehmust ja lisamugavust. Sobib tundlike käpakestega loomadele.

  • Eriti tugevad graanulid – Spetsiaalselt valitud optimaalne graanuli suurus tagab eriti tugeva ja stabiilse struktuuriga tükikeste moodustumise.
  • Kiire toime – Loodusliku bentoniidi ainulaadne struktuur tagab eriti kiire niiskuse imendumise.
  • Tolmuvaba – Eriline tehnoloogiline lahendus tagab tolmuvabaduse ja puhtuse.
  • Unusta ebameeldiv lõhn – Bentoniidi kõrgete imamisomaduste tõttu kõrvaldavad graanulid tõhusalt kasti ebameeldiva lõhna ja säilitavad teie kodus mõnusa ja puhta õhkkonna.
  • Omab ökoloogilist sertifikaati.

Pi-Pi Bent Deluxe seeria liivad on valmistatud Siberist pärit keskkonnasõbralikust bentoniitsavist. Lihtne ja ökonoomne kasutada. Imab tõhusalt niiskust, neutraliseerib ebameeldiva lõhna ja takistab bakterite kasvu. Spetsiaalselt valitud graanulid moodustavad tugevaid tükke, ei jää karvkatte külge ja on ohutu kassikäppadele. Kõik selle seeria täiteained läbivad desinfitseerimiseks kõrgtemperatuurilise töötlemise ning samuti täiendava tolmutamisprotsessi graanulite puhastamiseks üleliigsest tolmust.

Koostis
Looduslik bentoniitsavi

Kaal 5.000 kg
Bränd

EAN

4630001800819

Toote kõrgus

245.000

Toote laius

105.000

Toote pikkus

280.000

Esita küsimus