Nina ottosson koera mänguasi tornado kollane/sinine

18.53

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 08.07.2022 Tootekood: 145859 Kategooriad: , ,

Tootetutvustus, otstarve
See neljakorruseline keerlev mänguasi saab kindlasti sinu koera uueks lemmikuks. Nina Ottossoni Dog Tornado aitab vähendada hävituslikku käitumist ja peletada igavust ning tugevdab läbi interaktiivse mängu koera ja koeraomaniku vahelist sidet.

NUTIKAS VALIK: Mängud ja mõistatused koertele on nende treenimise juures head abilised, kuna õpetavad uusi oskusi läbi ühise tegevuse ja meelelahutuse. Nina Ottossoni mänguasjad koertele on interaktiivsed, põnevad ja lõbusad ning sobivad kõikidele koertele olenemata vanusest, suurusest või tõust.

SÖÖGIAEG LÕBUSAKS: 12 maiuselahtriga Nina Ottosoni Dog Tornado sobib söögikordade kombineerimiseks mänguga, kuna sobib nii kuiva kui ka märja toidu jaoks.

RINGLEV LIIKUMINE: Iga Dog Tornado mänguasja korrus pöörleb, kui koer peidetud maiuseid otsib. Ringlev liikumine hoiab koera tegevuses ning pakub meelelahutusele lisaks väljakutset iseseisvaks tegutsemiseks.

LEVEL 2 VÄLJAKUTSE: Erinevalt Nina Ottossoni esimese taseme (Level 1) mänguasjadest,  pakuvad teise taseme (Level 2) mänguasjad rohkem võimalusi probleemide lahendamiseks ning sulle uusi viise koera treenimiseks.

MÄNGIMINE KÄIB NII: Aseta mänguasja lahtritesse krõbinad või muud maiused. Kata mõned lahtrid kontidega. Mida rohkem lahtreid on kaetud, seda keerukam mäng koera jaoks on! Alusta mängu! Näita koerale, kuidas mäng töötab ning lase tal endal maiuseid otsida. Koerad on targemad, kui arvad. Mõnikord peame neid lihtsalt juhendama! Jäta mõned lahtrid avatuks ning näita koerale, kuidas mänguasi pöörleb.

KÜLMUNUD MÕISTATUS: Sega natuke purgitoitu/märga koeratoitu või toorest toitu veega ning aseta mängu sahtlitesse. Võid asetada lahtritesse ka vorstitükid või muud maiused ja kallata peale veidi vett. Aseta mäng sügavkülmikusse ja lase toidul jäätuda. Suurepärane lahendus energilistele koertele, kuuma ilma korral või lihtsalt pikemaajaliseks lustimiseks.

MÄNGIGE KOOS: Nina Ottossoni mõistatused koertele keskenduvad koera taibu treenimisele. Juhenda koera mängimise ajal ning ära lase tal mänguasja lihtsalt närida. Õpeta koera mõistatust lahendama ning mängi ja lõbutse koos temaga. Aseta mänguasi muuks ajaks koera silma alt ära. 

LIHTNE PUHASTADA: Dog Tornado mänguasja puhastamiseks eemalda toidujäätmed ning pese käsitsi sooja seebiveega, loputa hoolikalt ja kuivata. Et rõõmu jätkuks kauemaks, täida uuesti!

Nina Ottossoni mõistatused koertele:
• Võitlevad igavusega ja hoiavad koera tegevuses – Igavusepeletajad
• Aitavad vähendada hävituslikku käitumist ning treenivad koera taipu.
• Tugevdavad koera ja koeraomaniku vahelist sidet.
• Pakuvad rõõmu kõikidele koertele – olenemata vanusest ja suurusest.

Mõõdud
23,5 x 18 cm, kõrgus 7 cm.

Toote materjal, hooldusjuhis
Toote materjal: plast.
Puhastada vastavalt vajadusele

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Mänguasi on mõeldud mängimiseks koos koeraga. Kontrollida aeg-ajalt mänguasja seisukorda. Kui mänguasi on katki, ei tohi lasta koeral sellega mängida!

Tootja, pakendaja, turustaja
Nina Ottosson

Päritoluriik
Rootsi

Kaal 0.7 kg
Mõõtmed 85 × 280 × 190 cm
Tootekood

145859

EAN

700603673327

Bränd

Esita küsimus