Feliway kassi sprei feromoonidega 60ml

39.89

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 03.10.2023 Tootekood: 40197 Kategooriad: ,

Tootetutvustus, otstarve
Feromoonidega sprei, mis aitab vältida ja lahendada probleemi, kui kass kipub märgistama.

Kasutatakse uriinimärgistuse vältimiseks ja peatamiseks ning kassi kohanemisel uues keskkonnas (uus korter, puhkused jne) või kassi ärritavas keskkonnas (puur, korv, auto jne). Igas konkreetses olukorras soovitame konsulteerida veterinaariga, kes aitab Teil leida konkreetse looma puhul kõige sobivama kasutusviisi.

Kasutamisjuhised
1) URIINIMÄRGISTUSE PEATAMINE: pihustada aerosooli 1 x päevas otseselt kohtadele, mida kass on uriiniga niisutanud, samuti kohtadesse, mida kass võiks valida märgistatavaks pinnaks. Pihustatakse ainult ÜKS KORD vajutades umbes 10 cm kaugusel pinnast, hoides pudelit vertikaalselt: *uriiniplekke; *väljaulatuvaid kohti (näit. mööbliesemete nurki, umbes 20 cm kõrgusel põrandast). Pihustada samu piirkondi iga päev. Pihustamine lõpetatakse, kui kass hakkab nende piirkondade vastu oma nägu hõõruma. Uriiniga märgistamine lõpeb ühendi kasutamisel 8-12 päeva jooksul, kuid selleks, et vältida uriinimärgistuse kordumist, tuleb Feliway ühendit kasutada kuu jooksul.

NB! Mõnede puhastusvahendite lõhn võib põhjustada kassi uriinimärgistuse vajaduse süvenemist. Seega ei ole otstarbekas püüda puhastada uriiniga niisutatud pindu kloorivee, ammoniaagi või nende baasil valmistatud ainetega.

ERIOLUKORRAD:
* Seksuaalselt ärritatud kass – Juhul, kui isase kassi uriinimärgistus on ilmselgelt seotud jooksuajal emase kassi lähedalolekuga (kaasneb ka vahetpidamata näugumine), ei ole vajadust kasutada Feliway vahendit väljaulatuvatele osadele pihustamiseks. Üldjuhul märgistab kass uriiniga sel puhul väljapääsule lähedasi piirkondi, seega piisab kui pihustada vahendit pindadele, mida kass on uriiniga niisutanud.
* Mitu kassi – Kui samaaegselt on teie elamises üle 5 kassi, on uriinimärgistuse risk oluliselt suurem: Feliway vahendit kasutatakse samuti nagu eespool kirjeldatud, kuid kasutamissagedus peab olema suurem: 2-3 korda päevas uriiniga niisutatud pindade puhul ja 1 kord päevas eenduvate osade puhul.
* Vana kass – Juhul, kui kass on vanemas eas, tuleb Feliway vahendit kasutada 45 päeva jooksul (nagu eelpool kirjeldatud) ning seejärel kogu kassi eluea jooksul.

2) URIINIMÄRGISTUSE VÄLTIMINE: Et vältida kassi uriinimärgistust, tuleb Feliway vahendit pihustada 1 kord päevas ruumi ja mööbli eenduvatele osadele (mööbliesemete nurgad, uste servad jne). Pihustatakse 10 cm kauguselt töödeldavast pinnast ja 20 cm kõrgusel põrandast.

3) KASSI KOHANDAMINE UUE KESKKONNAGA:
* Kassi transportimine puuriga – pihustada 2 korda puuri põhja mõned minutid enne kassi puuri asetamist.
* Kassi transportimisel autos – pihustada 3-4 korda punkte autos kassi tavalise asupaiga ümbruses
* Kassi viimisel hotelli – pihustada vahendit puuri nurkadesse enne kassi asetamist puuri. Pihustamist tuleb korrata iga päev, selle võib lõpetada alles siis, kui kass hakkab oma pead pihustavate pindade vastu hõõruma.

Koostisosade loetelu
Koostis:
Kassi näopiirkonna feromoonidele strukturaalselt sarnanev ühend 10%
Taimse päritoluga alkohoolne täiteaine, kuni 60 ml

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vahend ei jäta plekke, kui siiski on soovitav, arvestades kasutatavate mööblikatete väga erinevaid omadusi, teha enne vahendi kasutamist mittemärgatavas kohas proovipihustamine.
Hoida toatemperatuuril.
Enne kasutamist raputada.
Kergestisüttiv aine.
Hoida lastele mittekättesaadavas kohas, pudel suletuna.

Netokogus
60 ml

Tootja, pakendaja, turustaja
TOOTJA: SANOFI SANTE ANIMALE, Prantsusmaa

Kaal 0.165 kg
Mõõtmed 144 × 46 × 46 cm
Tootekood

40197

EAN

3411112266227

Bränd

Esita küsimus